tłumaczenia & translations
Tłumaczenia z języka angielskiego na polski i polskiego na angielski wykonane solidnie, terminowo, indywidualnie i przyjaźnie przez tłumacza, który mieszkał i pracował zawodowo w Wielkiej Brytanii ponad dwadzieścia lat. Oznacza to, że finalny tekst posiada rzeczywisty i naturalny charakter naznaczony właściwym słownictwem, zwrotami i lokalną obyczajowością.
Tłumaczę teksty o szerokim zakresie tematycznym pozostając w bliskim kontakcie z klientem w celu ustaleń merytorycznych tekstu.
Wysoka jakość i rzetelność tłumaczeń są dla mnie rzeczą niezwykłej wagi. W tym celu docieram do wielu źródeł informacji na dany temat włączając specjalistów w danej dziedzinie.
Współpracuję z „native speaker”, która z wykształcenia jest dziennikarzem i dokonuje ostatecznych korekt tekstów angielskich zanim zostaną one przekazane klientom.
Turystyka i podróże, kultura i sztuka, historia, geografia (i pokrewne dziedziny), biologia oraz medycyna to tematyka, którą szczególnie lubię tłumaczyć. Instrukcje obsługi, opisy techniczne, foldery, ulotki, katalogi itp. są także w zakresie moich działań.
Podejmuję się każdego wyzwania ale uczciwie powiem „NIE” jeżeli uznam po konsultacji z klientem, że treść tekstu wybiega poza zakres mojej wiedzy.

Manifo.com - free website building